Cyfrowe Drukarki Etykiet

Nasza seria Pico została zaprojektowana na platformie modułowej, oferując szeroki zakres opcji wykańczania w linii: wykrawanie, laminowanie, przycinanie, rozcinanie i przewijanie.

Niesamowita wydajność w każdej chwili

PicoColour Cyfrowa Drukarka Inkjet UV

Wszechstronny system druku etykiet o kompaktowej konstrukcji, oferujący doskonałe rezultaty w konkurencyjnej cenie. PicoColour nadaje się do druku małych i średnich nakładów oraz zapewnia wszystkie zalety druku cyfrowego we współczesnym wymagającym środowisku produkcyjnym – bez minimalnych ilości i z minimalnym odpadem.

Wydajna i elastyczna

PicoColour umożliwia druk o szerokości 210 mm i pozwala drukować na szerokiej gamie podłoży o grubości od 100 do 300 mikronów z maksymalną prędkością 25 metrów na minutę.

Trwałość i wytrzymałość

PicoColour jest pomyślana jako solidna, prosta w obsłudze i łatwa w utrzymaniu konstrukcja. Drukarka ta została zaprojektowana i wyprodukowana przez Dantex w Wielkiej Brytanii z naciskiem na wydajność, precyzyję i trwałość.

Szybsza, prostsza w obsłudze i bardziej wydajna cyfrowa drukarka etykiet

Szybsza, prostsza w obsłudze i bardziej wydajna cyfrowa drukarka etykiet

Więcej

Z której strony na nią nie spojrzysz

Z PicoJet możesz teraz testować, modyfikować i kolejkować zamówienia na etykiety szybciej niż kiedykolwiek wcześniej przy zachowaniu niesamowitej jakości.

PicoJet® Cyfrowa drukarka Inkjet UV

Nasza ostatnia innowacja opracowana przez zespół Dantex Advance Engineering Team. Drukuje z maksymalną szerokością 350 mm, prędkością 75 m/min PicoJet, rozdzielczością 600 dpi przy wielkości kropli 2,5 pl. Jest idealna do średnich i dużych nakładów. PicoJet to 7-kolorowy system, który można skonfigurować do druku z rozszerzonym gamutem.

Więcej możliwości

PicoJet wykorzystuje energooszczędne utrwalanie LED oraz chłodzoną rolkę dla podłoży termicznych. Jest wyposażona w system zbierania ładunków, czyszczenia wstęgi oraz koronowania w celu umożliwienia druku na szerokiej gamie podłoży.

Platforma modułowa

PicoJet został zaprojektowany na platformie modułowej, oferując szeroki zakres opcji wykańczania w linii produkcyjnej: wykrawanie, laminowanie, przycinanie i rozcinanie oraz przewijanie.

PicoJet zmieni Twoje podejście do druku

PicoJet zmieni Twoje podejście do druku

Więcej