New Pico Range 02

The Dantex Family of Digital Presses

Evolved & Unbeatable

Cyfrowe Drukarki Etykiet Inkjet UVDojrzałe i Niezawodne

Zlecenia na zaawansowane etykiety wykonasz teraz szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. W najwyższej jakości.

Pico to seria cyfrowych drukarek etykiet Inkjet UV, która została zaprojektowana jako platforma modułowa, oferująca szeroką gamę opcji wykończenia w linii jak sztancowanie, laminowanie, rozcinanie, przycinanie krawędzi i przewijanie. Możesz personalizować każdą etykietę, stworzyć krótkie serie do testów czy po prostu wypróbować alternatywy etykiet dla kolejnego produktu.

Drukarki Picocolour i PicoJet uproszczą Twoje życie, przyspieszą czas realizacji zleceń i zmaksymalizują zwrot z inwestycji. Uzyskaj wyjątkową biel i wyjątkowo wysoką jakość druku w jednym przebiegu dzięki tuszom opracowanym specjalnie dla nas.

PC HD 254PJ 1200PJ 1200iPJ 1200S
PicoColour HD 254PicoJet 1200PicoJet 1200iPicoJet 1200S
Szerokość druku254mm / 10"254mm / 10"330mm / 13"330mm / 13"
Szybkość druku50m na minutę50m na minutę50m na minutę75m na minutę
Efektywna rozdzielczość1200 x 1200 dpi1200 x 1200 dpi1200 x 1200 dpi1200 x 1200 dpi
Minimalna wielkość kropli2.5pl2.5pl2.5pl2.5pl
Druk rola-rolaTakTakTakTak
Dostępna w opcji hybrydowejNieTakTakTak
Grubość podłoża50 - 300μm50 - 300μm50 - 300μm50 - 300μm
Biały o wysokim kryciuTakTakTakTak
 View PC HD View PJ 1200 View PJ 1200i View PJ 330S
Over 50 Years Dedicated to the label industry

Zwiększ zysk z każdej etykiety

PicoJet ułatwi Twoją pracę, przyspieszy czas realizacji zleceń i zmaksymalizuje zwrot z inwestycji.

Dantex działa na rynku etykiet i opakowań od ponad 50 lat i zawsze był w czołówce innowatorów starając się sprostać wymaganiom klientów.

Dantex jest kluczowym dostawcą dla branży dzięki szerokiemu portfolio produktów i wiedzy specjalistycznej, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom i technologiom rynku etykiet i opakowań.

Wybierz PicoJet jeśli potrzebujesz elastyczności w wykończeniu i największych szybkości.

PicoJet wykorzystuje energooszczędne utrwalanie LED wraz z rolką o kontrolowanej temperaturze do podłoży termicznych. Ponadto drukarka jest wyposażona w kontrolę ładunków, czyszczenie wstęgi i stację koronowania, zapewniając szerokie możliwości druku na wielu podłożach.

Przyjazne dla operatora technologie, takie jak Automatyczne Wykrywanie Łączenia Wstęgi oraz mechanizm cofania wstęgi, minimalizują straty materiału. Dzięki precyzyjnemu systemowi dostarczania tuszu, wraz z wyjątkowo małym rozmiarem kropli, PicoJet jest w stanie zaoferować wysokiej jakości wydruki z dużą prędkością.

Seria Pico została zaprojektowana jako platforma modułowa, oferująca szeroką gamę opcji wykańczania w linii jak sztancowanie, laminowanie, rozcinanie, przycinanie krawędzi i przewijanie. Funkcjonalność zmiennych danych jest dostępna jako opcja i współpracuje z oprogramowaniem PicoPilot.

Poproś o próbkiPoproś o rozmowę

Wybierz PicoColour, kompaktową drukarkę z możliwością wykończenia w linii.

Cyfrowa drukarka etykiet PicoColour® UV to wszechstronny, zajmujący niewiele miejsca system druku etykiet zapewniający doskonałe efekty w konkurencyjnej cenie.

Wszechstronny system druku etykiet o kompaktowej konstrukcji, oferujący doskonałe rezultaty w konkurencyjnej cenie. PicoColour nadaje się do druku małych i średnich nakładów oraz zapewnia wszystkie zalety druku cyfrowego we współczesnym wymagającym środowisku produkcyjnym – bez minimalnych ilości i z minimalnym odpadem.

Osiągnięcie wyjątkowej bieli i niezwykle wysokiej jakości druku w jednym przebiegu jest możliwe dzięki technologii tuszu Dantex.

Poproś o próbkiPoproś o rozmowę

Kolory jak żywe i prawdziwie biała biel

5 kolorów, Milliony Możliwości. PicoColour i PicoJet wykorzystują najnowszą technologię głowic drukujących. Zapewniając wyjątkowo gładkie przejścia tonalne i aple pozwala uzyskać realistyczne obrazy. Ostry tekst i żywe kolory przy wykorzystaniu rozszerzonego gamutu są osiągane dzięki autorskiemu oprogramowaniu do rastrowania.

WYSOKA

Nasz unikalny system cyrkulacji tuszu radzi sobie z pęcherzykami powietrza i zanieczyszczeniami.

SPRAWNOŚĆ

Maksymalna sprawność zapewnia maksymalną produktywność i mniej opóźnień w pracach Twoich klientów. Solidna konstrukcja drukarki Dantex oznacza, że jest ona zbudowana solidnie, aby wytrzymać długie lata pracy, dzięki czemu uzyskasz zadowalający zwrot z inwestycji.

Kolory jak żywe i prawdziwie biała biel

5 kolorów, Milliony Możliwości. PicoColour i PicoJet wykorzystują najnowszą technologię głowic drukujących. Zapewniając wyjątkowo gładkie przejścia tonalne i aple pozwala uzyskać realistyczne obrazy. Ostry tekst i żywe kolory przy wykorzystaniu rozszerzonego gamutu są osiągane dzięki autorskiemu oprogramowaniu do rastrowania.

Software tak dobry jak hardware

Szybki Start

Oprogramowanie PicoPilot w pełni to wykorzystuje szeroki gamut tuszu dzięki funkcji dopasowywania kolorów spotowych. Zarządzanie kolorem i podłożem pozwala po prostu pobrać plik z ustawieniami i skraca czas przygotowania do druku.

Obejmuje to funkcję Step & Repeat, w tym szablony impozycji, kontrolę registrów, funkcje obracania i przycinania oraz liczenia etykiet i drukowania wsadowego. PicoPilot ma unikalną funkcję włączania i wyłączania kolorów podczas druku.

PicoPilot
bottles

Szybie Wykończenie

PicoColour i PicoJet łączy druk cyfrowy z prostotą obsługi. Priorytety pracy należy ustalać zgodnie z długością przebiegu i typem podłoża, aby uzyskać maksymalną wydajność i najkrótszy możliwy czas pracy bez postojów.

Ustawienie pracy wymaga poświęcenia minimalnej ilości czasu przez co zapewnia ultraszybką realizację. Możesz zapewnić swoim klientom tak szybką realizację, jakiej oczekują.

PicoColour to wszechstronny system druku etykiet o kompaktowej konstrukcji, oferujący doskonałe rezultaty w konkurencyjnej cenie. Nadaje się do druku małych i średnich nakładów oraz zapewnia wszystkie zalety druku cyfrowego we współczesnym wymagającym środowisku produkcyjnym – bez minimalnych ilości i z minimalnym odpadem.

Finishing? Dopiero się rozkręcamy

Zaawansowana Platforma Modułowa Dantex

Seria Pico została zaprojektowana jako platforma modułowa, oferująca szeroką gamę opcji wykańczania w linii jak sztancowanie, laminowanie, rozcinanie, przycinanie krawędzi i przewijanie.

Nasze cyfrowe drukarki etykiet Inkjet UV szczycą się innowacyjnymi, przyjaznymi dla użytkownika technologiami, takimi jak Automatyczne rozpoznawanie łączenia wstęgi oraz mechanizm Auto Reverse, minimalizujące straty mediów. Dzięki przemyślanemu i niezawodnemu systemowi obiegu tuszu oraz wyjątkowo małym rozmiarom kropli możesz polegać na wysokiej jakości wydruków z wysoką prędkością.

PicoJet 1200 Hybrid front2

PicoColour i finishing

Proces druku cyfrowego charakteryzuje się minimalnymi przestojami i stratami, dlatego wszystkie drukarki z serii Pico są dostępne z wykończeniem, które zostało zaprojektowane z myślą o szybkich zmianach i łatwości użytkowania.

PicoColour Classic jest dostępny z wykrawaniem, rozcinaniem wstęgi, przycinaniem krawędzi i laminowaniem – prace można nie tylko szybko drukować, ale też wykończyć na gotowo, a wszystko to za pomocą jednego urządzenia zajmującego niewiele miejsca.

PicoJet i wykrojnik

Zaprojektowany tak, aby wykrojniki można było zmieniać szybko, łatwo i bezpiecznie. Używając systemu wózków cylindry magnetyczne można z łatwością transportować do i z drukarki, bez względu na rozmiar i bez konieczności stosowania niewygodnego sprzętu do podnoszenia.

Dzięki dodatkowym opcjom rozcinania daje to idealne narzędzie do produkcji gotowych etykiet wysokiej jakości.

PicoJet i stacja flekso

Moduł zaprojektowany z naciskiem na jakość druku. Narząd jest szybki i łatwy w przygotowaniu, elementy sterujące zapewniają, że docisk aniloksa do płyty i płyty do cylindra jest optymalna do uzyskania najlepszej jakości druku fleksograficznego. Dzięki dodaniu zespołu laminującego otwierają się dodatkowe opcje jak laminowanie i cold-stamping.

Po zakończeniu produkcji narzędzia można szybko i łatwo usunąć uzyskując gotowość do następnej pracy oraz minimalny czas przestoju.

Masz pytanie o serię Pico? Chętnie odpowiemy.

Masz jakieś pytania techniczne? Chcesz się umówić na prezentację? Po prostu daj nam znać, pomożemy.