DigiWash 4835 w Masterpress

Masterpress jest jednym z najbardziej liczących się w Polsce i Europie producentów opakowań wykonanych z materiałów samoprzylepnych, folii, laminatów i tektury litej. Jako pierwszy w Polsce zaoferował kompleksową ofertę produkcji opakowań typu shrink sleeve w technologii flekso na foliach PVC, PET i OPS. Firma jest znana z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz innowacji, co czyni ją prawdziwym liderem w branży.

Integralną częścią strategii Masterpress jest polityka ochrony środowiska naturalnego. Wyrazem dbałości zarządu spółki o stan środowiska naturalnego jest prowadzenie konsekwentnej polityki ekologicznej, doskonalenie procedur zarządzania w celu zapobiegania zanieczyszczeniom i tworzenie warunków do wdrożenia systemu zarządzania środowiskowego.

W Dantex rozumiemy jak ważne są zagadnienia dotyczące ochrony środowiska. Od 40 lat dostarczamy systemy produkcji matryc przy udziale wody zamiast szkodliwych rozpuszczalników. Jesteśmy pionierem w produkcji urządzeń do obróbki jako pierwsi zaprezentowaliśmy maszynę liniową.

Zostaliśmy zaproszeni przez osoby odpowiedzialne w Masterpress do przedstawienia możliwości wdrożenia płyt Dantex Aquaflex wraz z niezbędną infrastrukturą w przygotowalni. Technologia płyt wodnych miała zastąpić używane dotąd płyty wymywane rozpuszczalnikami. Zaproponowaliśmy płyty AquaFlex Optima i urządzenie liniowe DigiWash 4835. Urządzenia serii DigiWash zapewniają automatyczne i szybkie naświetlanie, wymywanie i suszenie przy minimalnym zaangażowaniu obsługi.

Płyty Aquaflex zapewniają wysoką rozdzielczość druku, odwzorowanie bardzo mały punktów, bardzo dobry transfer farby i niewielkie przyrosty. Zaletą naszych płyt jest stosowanie wody z niewielkim dodatkiem detergentu, co wraz z dwustopniowym systemem filtracji czyni cały proces bardzo czystym i bezpiecznym dla pracowników i środowiska. Czas przygotowania gotowej do druku matrycy został zmniejszony do 45 minut.

Cieszymy się, że po długich testach i próbach zostaliśmy partnerem firmy Masterpress. Jesteśmy przekonani, że nasze płyty, urządzenia i obsługa przyczynią się do osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów i wydajności w produkcji opakowań.

Katalog urządzeń do obróbki płyt można pobrać tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *