Torelief

Torelief

Wodnowymywalna płyta typograficzna


  • Wersja analogowa i cyfrowa
  • Wysoka rozdzielczość
  • Ostry i precyzyjny druk
  • Szybki i czysty proces obróbki
  • Szeroki wybór urządzeń do obróbki
  • Bardzo wydajna płyta na długie nakłady druku
  • Rozdzielczość do 150 lpi (Analog)
  • Rozdzielczość do 200lpi (Cyfra)

Dlaczego Torelief?

Materiał płyt Torelief posiada szereg unikalnych cech, które pozwalają osiągnięcie doskonałych efektów w druku. Znajduje to odzwierciedlenie w globalnym sukcesie tego wiodącego produktu na rynku potwierdzonym przez rzesze zadowolonych klientów.

Unikalna formuła chemiczna

W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku płyt, Torelief jest produkowany w technologii opartej na poliesterze. To zapewnia wiele zalet, takich jak:

 

Rozdzielczość

Płyty Torelief wyróżniają się niezrównaną rozdzielczością, z łatwością osiągają 200 lpi i są w stanie utrzymać wolnostojący punkt o wielkości 60 mikronów.  Płyty Torelief posiadają również najbezpieczniejszą i najbardziej jednolitą rozetę punktów. Ponieważ większość drukarek wymaga 4, 6, 10 lub więcej kolorów, rozety te muszą mieć jednolitość, aby uzyskać pożądany efekt.  Torelief niezawodnie sprawdza się na tym polu. Doskonała jakość druku – za każdym razem.

 

Transfer farby

Torelief umożliwia bardzo efektywny transfer farby, co przekłada się na wysoką gęstość druku. Optymalna gęstość farby jest osiągana niezwykle efektywnie. Płyty Torelief zapewniają wydajny, a co za tym idzie ekonomiczny druk.

 

Szybkie wymywanie

Dzięki unikalnemu składowi chemicznemu płyta Torelief gwarantuje niezwykle szybki proces obróbki oraz doskonałe odwzorowanie wszystkich drobnych szczegółów. To pozwala wyeliminować konieczność zabezpieczenia produkcji podwójnymi zestawami płyt na każdą pracę. Wymierna oszczędność.

 

Trwałość

Płyty Torelief cieszą się doskonałą trwałością podczas druku.  Maszyny drukarskie mogą pracować dłużej bez wymiany płyt, co pozwala na kolejne oszczędności.

 

Matowa Powierzchnia

Jedną najbardziej cenionych przez użytkowników płyt Torelief właściwości jest ich przyleganie do negatywu. Unikalna matowa powierzchnia zapewnia doskonały kontakt z folią negatywową, pozwalając na szybkie ułożenie, eliminując przy tym załamanie światła.

 

Rozety jednolite

Płyty Torelief mają najbezpieczniejszą i najbardziej jednolitą rozetę punktową. Jest to szczególnie cenne przy drukowaniu więcej niż 2 kolorów.  Ponieważ większość naszych klientów wymaga 4, 6, 10 lub więcej kolorów, nasze rozety muszą być jednolite, aby uzyskać pożądany efekt. Płyty Torelief nie zawodzą także na tym polu.

 

Długie przebiegi (DLR) – Doskonała wytrzymałość

Płyty Torelief są bardziej wydajne w druku ze względu na ich doskonałą wytrzymałość.  Polimer Torelief DLR został opracowany specjalnie do tego celu.  Łatwo docenić zalety płyty o wysokiej rozdzielczości, wydajności i wyjątkowo długiej żywotności.

 

Torelief – Zmiana koloru

Nie można przecenić korzyści, jakie daje zmiana koloru płyty Torelief po naświetleniu.  Uzyskany kontrast pozwala na łatwiejszą weryfikację i kontrolę obrazu przed wydrukiem.

Dzięki unikalnym właściwościom płyt Torelief nasi klienci mogą cieszyć się doskonałymi rezultatami druku, powtarzalnością, łatwością obsługi i oszczędnością kosztów w drukarni.

Czy masz pytania o płyty Torelief?


Wypełnij formularz, a my się odezwiemy.

Powiazane